Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

PÓŁKOLONIE ZIMOWE 2019
W drugim tygodniu tegorocznych ferii zimowych tj. od 18 do 22 lutego 2019 r. odbędą się półkolonie. Są one przeznaczone dla dzieci z klas I-III szkół podstawowych. W ciągu pięciu dni będą się odbywać zaplanowane w programie zajęcia i zabawy. Przewidziano również wyjazdy, m.in. do teatru w Łodzi oraz korzystanie z atrakcji kompleksu Solpark. Organizatorem jest Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie. Zajęcia z dziećmi prowadzone będą w godzinach 6.30-16.30. Miejscem przeprowadzenia półkolonii jest kompleks SOLPARK – pomieszczenia ZSP.
Zapisy na półkolonie zimowe są przyjmowane od 17 grudnia 2018 r. do 15 stycznia 2019 r. Zainteresowani rodzice powinni zgłaszać się w sekretariacie ZSP Kleszczów w godz. 8.00-15.00.
Ostateczny termin składania zgłoszeń upływa 15 stycznia. Po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane. Lista zakwalifikowanych na półkolonie dzieci oraz (przy większej liczbie zgłoszeń) lista rezerwowa będzie udostępniona w sekretariacie szkoły od 18 stycznia.
Załączniki:
Regulamin
Karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku PDF  | Word