Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

OGŁOSZENIE - PÓŁKOLONIE ZIMOWE 2019
Dyrektor ZSP w Kleszczowie zawiadamia, że dnia 7 lutego  2019 r. o godzinie 16.30 odbędzie się spotkanie informacyjne dla rodziców dzieci biorących udział w półkoloniach zimowych w dniach 18 - 22 lutego 2019 r. Miejsce spotkania: Kompleks SOLPARK w Kleszczowie. Godz. 16.30 – spotkanie ogólne (aula). Godz. 16.45 – spotkanie z wychowawcami grup w salach lekcyjnych. W ciągu pięciu dni będą się odbywać zaplanowane w programie zajęcia i zabawy. Zajęcia z dziećmi prowadzone będą w godzinach 6.30-16.30.  Program półkolonii - przeczytaj.