Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Losy naszych absolwentów rocznik 2013
Miło nam poinformować, że nasza szkoła przygotowuje do kontynuacji nauki, a także do bezpośredniego podjęcia pracy zawodowej. W roku szkolnym 2012/13 szkołę opuściło pierwszych 20 absolwentów Technikum Nowoczesnych Technologii i drugi rocznik 35 uczniów Liceum Ogólnokształcącego. Absolwenci dostali się na dobre uczelnie państwowe w ważnych akademickich miastach, ale wielu podjęło pierwszą w życiu pracę. Wśród tegorocznych absolwentów było 16 uczniów mieszkających na terenie Gminy Kleszczów (klasa matematyczno-językowa - 10 osób, klasa sportowa - 3 osoby, technikum - 3 osoby). Z tego grona 3 uczniów LO i 1 TNT podjęło pracę, pozostali wybrali uczelnie w następujących miastach: Łódz - 3, Warszawa - 2, Wrocław - 5, Kielce -1, Opole -1. Absolwenci wybrali następujące uczelnie: otwórz