Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 Uwaga, możliwe jest zgłoszenie indywidualne podczas rejestracji w godz. 16.00-16.50, dn.12 maja 2019 r. ale bez uwzględnienia dodatkowych atrakcji konkursu.

Harmonogram:

  • Godz. 16.00-16.50 Rejestracja uczestników.
  • Godz. 16.30-17.00 Koncert „Zelowskich Dzwonków”, jedynego w Polsce zespołu grającego na dzwonkach ręcznych.
  • Godz. 17.00-18.00 Konkurs ortograficzny (opiekunów grup zapraszamy do groty solnej).
  • Przerwa kawowa i wystawa twórczości Szymona Wiatra, happening.
  • Ok. godz. 18.30 Spektakl „Bez-senność” oparty na motywach „Sen nocy letniej” W. Szekspira, w wykonaniu  Teatru Strefy Otwartej z Wrocławia. Czas trwania: 1h

     Namiętność. Intryga. Zazdrość. Przeznaczenie. To historia o miłości wielu par. Miłości czystej, niemożliwej, dzikiej, pięknej. Miłości ponad wszystko. Ponadto, widzowie mają szansę polemiki z aktorami. Mogą wpływać na kształt i rozwój akcji. Interakcje z widownią zainspirowane teatrem szekspirowskim są nieodłączną częścią działalności Teatru Strefa Otwarta.
    Spektakl powstał w ramach rezydencji artystycznej w Teatrze Rozrywki w Chorzowie, w ramach finału konkursu OBSERWATORIUM ARTYSTYCZNEGO ENTREÉ i będzie grany w dn. 16-17 maja 2019 r.  w YORK THEATR  ROYAL!

Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona. Uczestnicy konkursu mają gwarantowane wejściówki.

  • Po spektaklu nastąpi losowanie upominków wśród uczestników oraz rozstrzygnięcie konkursów na: najliczniejszą reprezentację szkoły/instytucji; najmłodszego i pierwszego zarejestrowanego uczestnika dyktanda.

Więcej informacji o dyktandzie znajdziecie Państwo na naszych stronach:

http://zspkleszczow.pl/stronaWWW/index.php/dyktando-kleszczowskie

https://pl-pl.facebook.com/pages/category/Festival/Dyktando-Kleszczowskie-224175021384030/

 

1. Regulamin

2. Karta zgłoszeniowa

 

Z niecierpliwością czekamy na Państwa zgłoszenia

i do zobaczenia w Kleszczowie!


Nasze dyktando nie mogłoby się odbyć bez stosownego wsparcia,
dlatego z dumą prezentujemy Tych, dzięki którym, to wydarzenie jest realizowane:

 

Patronat honorowy:                                                              

h01

 

Patronat:

 

powiat h02 h03

 

Sponsorzy:  

 

h01h03

          s03    s04

 

Patronat medialny:

 

             m01