Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mistrzowie i Wicemistrzowie Ortografii podczas Dni Kleszczowa
28 czerwca br. podczas Dni Kleszczowa Agnieszka Nagoda-Gębicz dyrektor ZSP w Kleszczowie i Sławomir Chojnowski Wójt Gminy Kleszczów uroczyście wręczyli nagrody Mistrzom i Wicemistrzom Ortografii 6.edycji Dyktanda Kleszczowskiego. Przypomnijmy, że Jury konkursowe spośród 102 prac wyłoniło 7 najlepszych.

Mistrzowie i Wicemistrzowie Ortografii podczas Dni Kleszczowa
28 czerwca br. podczas Dni Kleszczowa Agnieszka Nagoda-Gębicz dyrektor ZSP w Kleszczowie i Sławomir Chojnowski Wójt Gminy Kleszczów uroczyście wręczyli nagrody Mistrzom i Wicemistrzom Ortografii 6.edycji Dyktanda Kleszczowskiego. Przypomnijmy, że Jury konkursowe spośród 102 prac wyłoniło 7 najlepszych.

Tytuł Mistrza Ortografii otrzymali:
Jagoda Staniszewska ( kat. gimnazjum),
Paulina Zaręba( kat. szkół ponadgimnazjalnych),
Marta Molińska ( kat. PJM),
Maciej Kajzer ( kat. open).

Tytuł Wicemistrza Ortografii otrzymali:
Kamil Pieniążek ( kat. gimnazjum),
Sylwia Hańczka ( kat. szkół ponadgimnazjalnych),
Sylwia Madalińska ( kat. open).

Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Nagrody dla Mistrzów Ortografii ( tablety, czytniki ebook plus akcesoria) ufundował Sławomir Chojnowski Wójt gminy Kleszczów.
Nagrody dla Wicemistrzów Ortografii ( karnety Parku Zdrowia i Rozrywki w Kleszczowie i upominki) ufundowali Piotr Stawski Prezes Zarządu Solpark oraz Rada Rodziców ZSP w Kleszczowie.

W tym miejscu kierujemy podziękowania dla wszystkich naszych patronów i sponsorów: Sławomira Chojnowskiego Wójta Gminy Kleszczów, Piotra Stawskiego Prezesa Zarządu oraz Pracowników Działu Sprzedaży i Marketingu Solpark, Piotra Kowalskiego Prezesa Polskiego Związku Głuchych oddział w Łodzi, Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich, Piotra Capa z Uniwersytetu Łódzkiego, Romana Gołędowskiego z Wydawnictwa Annapurna w Warszawie, Wydawnictwa Biblioteka w Szkole, Izabeli Adamus ze Studia Fotograficznego Wiktoria w Kleszczowie, Nauczycieli, Pracowników, Rodziców i Uczniów ZSP w Kleszczowie. Dziękujemy i liczymy na dalszą tak owocną współpracę.

Drodzy Państwo!
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za udział w VI Dyktandzie Kleszczowskim.
Miło nam, że wydarzenie to spotkało się z Państwa uznaniem. Z tym większą przyjemnością przystępujemy do działań nad atrakcjami do kolejnej 7 edycji dyktanda, na którą już dziś serdecznie Państwa zapraszamy! Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Barbara Mickiewicz