Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wyjazd do Filharmonii w Częstochowie
12 marca 2018 grupa mieszkańców internatu i uczniów naszej szkoły miała możliwość obejrzenia spektaklu Selfie.com.pl. w Filharmonii Częstochowskiej. Julia Kamińska, Dorota Pomykała, Filip Bobek i Mirosław Baka w zabawny sposób przedstawili współczesną metodę, za pomocą mediów społecznościowych, nawiązywania relacji z innymi ludźmi. Spektakl opisany jako komedia pomyłek życia spotkał się z pozytywnym odbiorem wśród naszej młodzieży. Śmiech to zdrowie, a podczas tego wyjazdu okazji do śmiechu było mnóstwo. Wyjazd zrealizowano w ramach programu wychowawczo-edukacyjnego „Od ignoranta do eleganta”.