Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

27 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY - POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE
W niedzielę 13 stycznia odbyła się już po raz 27 kolejna edycja Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, tym razem pod hasłem POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE - Gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.  Do imprezy, jak co roku, włączyli się również wolontariusze – uczniowie i mieszkańcy internatu Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych. Od godziny 14:00 na terenie SOLPARKU organizowaliśmy rozmaite imprezy. Poprowadziliśmy kawiarenkę, gdzie można było zakupić domowe, pyszne ciasta, kiermasz książek i gadżetów WOŚP. Zbiórkę do puszek prowadzili uczniowie: Bartosz Zych, Julia Płomińska, Daria Gajda z klasy I A oraz Jakub Kałużny z klasy I T. Obsługą kawiarenki zajmowali się Jan Zawadzki i Ania Jarek a także inni uczniowie z klasy I A. Uczniów wspomagali nauczyciele i wychowawcy internatu: p. Beata Wysmułek, p. Ilona Bujacz, p. Ewelina Kuc, p. Szymon Madejczyk,p. Milena Rudzka oraz p. Małgorzata Bugajska. Tegoroczna zbiórka prowadzona była we współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną z Kleszczowa. W sumie razem udało się zebrać niebagatelną kwotę 11.398, 40 złotych. Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do osiągnięcia tego wyniku. Naprawdę warto pomagać!