Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wyniki konkursu „Od ignoranta do eleganta"
Poniżej znajduje się alfabetyczna lista szkół wyróżnionych i nagrodzonych w VI edycji ogólnopolskiego konkursu na film promujący zasady savoir-vivre'u „Od ignoranta do eleganta". Właściwe wyniki zwycięzcy poznają 7 czerwca podczas gali finałowej, na którą serdecznie zapraszamy wymienionych laureatów i wszystkich zainteresowanych. Szczegóły dotyczące gali podamy wkrótce.


Gimnazjum nr 11 im. Polskich Noblistów, Gdynia

Oddział Gimnazjalny w Szkole Podstawowej nr 3 im. Noblistów Polskich, Głogów

Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II, Kleszczów

V Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 2 im. St. Lema, Koszalin

Technikum nr 2 w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Stefana Żeromskiego, Legnica

Medyczne Liceum Ogólnokształcące, Słupsk

Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej, Świebodzice

Gimnazjum nr 144, Warszawa.