Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

VI edycja ogólnopolskiego konkursu filmowego zakończona
7 czerwca 2018 r. odbyła się gala podsumowująca VI edycję ogólnopolskiego konkursu na film promujący zasady savoir-vivre'u "Od ignoranta do eleganta". Na konkurs wpłynęły prace m.in. ze szkół z Koszalina, Gdyni, Legnicy, Świebodzic, Głogowa, Słupska, Warszawy i Kleszczowa. Uczniowie mieli za zadanie nakręcić film promujący zasady savoir-vivre'u koncentrując się na zasadach dobrego wychowania w przestrzeni publicznej. Na gali gościliśmy uczniów i ich opiekunów ze zwycięskich szkół, sponsorów nagród, przedstawicieli instytucji, które objęły konkurs honorowym patronatem, dyrektorów placówek oświatowych z terenu Gminy Kleszczów, nauczycieli i uczniów naszej szkoły. Wyświetlanie 8 najlepszych filmów przeplatane było prezentacją talentów naszych uczniów. Najlepszym zespołem po raz trzeci została sekcja filmowa z Głogowa.
Pozostałe wyniki można zobaczyć poniżej.

Kategoria: gimnazjum
I miejsce: Oddział Gimnazjalny w Szkole Podstawowej nr 3 im. Noblistów Polskich, Głogów
II miejsce: Gimnazjum nr 11 im. Polskich Noblistów, Gdynia
III miejsce: Gimnazjum nr 144, Warszawa

Kategoria: szkoły ponadgimnazjalne
II miejsce: V Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 2 im. St. Lema, Koszalin
III miejsce: Technikum nr 2 w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Stefana Żeromskiego, Legnica
III miejsce: Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej, Świebodzice
Wyróżnienie: Medyczne Liceum Ogólnokształcące, Słupsk
Wyróżnienie: Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II, Kleszczów

Wyróżnieni aktorzy:
Anna Dutkiewicz, Kacper Sępiński, Gimnazjum nr 11 im. Polskich Noblistów, Gdynia

Nagrody zakupiono dzięki uprzejmości sponsorów, którym serdecznie dziękujemy za wsparcie naszej inicjatywy. Podziękowania składamy Wójtowi Gminy Kleszczów, Zarządowi Fundacji Rozwoju Gminy Kleszczów, Staroście Bełchatowskiemu, Zarządowi Zakładu Komunalnego w Kleszczowie, Zarządowi Spółki Solpark, Zarządowi Banku Spółdzielczego w Kleszczowie oraz Radzie Rodziców. 

GALERIA.