Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Spotkanie z rodzicami
9 września 2016 r. o godz. 16.30. odbyło sie I spotkanie organizacyjno - informacyjne wszystkich rodziców uczniów liceum i technikum w auli Solparku. Pani dyrektor Agnieszka Nagoda - Gębicz przedstawiła rodzicom:
1. skład grona pedagogicznego
2. kalendarz roku szkolnego
3. kalendarz spotkań z rodzicami
4. plan działań w roku szkonym 2016/17
5. dokumentację regulującą pracę szkoły
Specjaliści wspomagający pracę szkoły pedagog, psycholog i doradca zawodowy zaprezentowali plany pracy. Przedstawiono wytyczne do realizacji przedmiotu Wychowanie do życia w rodzinie. Przewodniczący Rady Rodziców złożył sprawozdanie z pracy za poprzedni rok. W formie fotoprezentacji zapoznano rodziców z działalnością szkoły w roku 2015/16. Po zebraniu ogólnym rodzice spotkali się z wychowawcami w klasach, a także odbyły się konsultacje z nauczycielami przedmiotów oraz z pedagogiem, psychologiem, doradcą zawodowym i dyrektorem szkoły. Zasięgnieto opinii rodziców w sprawie zakupu książek w ramach dofinansowania z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, z uwzględnieniem tematyki wpływu czytania na rozwój młodzieży.
W tym dniu odbyło się także zebranie przedstawicieli Rady Rodziców każdej klasy, na którym omówiono organizację pracy szkoły i rodziców w tym roku oraz wybrano prezydium. Skład jest nastepujący:
Przewodniczący: Paweł Kaźmierski
Zastępca: Sylwan Chlebowski
Sekretarz: Jerzy Kurdek
Skarbnik: Joanna Jakubowska i Beata Rudzińska
Serdecznie dziękujemy przybyłym na zebranie rodzicom i liczymy na efektywną współpracę przez cały rok szkolny - Dyrektor szkoły Agnieszka Nagoda - Gębicz wraz z gronem nauczycielskim