Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Podsumowanie realizacji projektu PO WER
W terminie  01.09.2016r. – 30.06.2018r. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie realizował  projekt pt. „Europejska mobilność uczniów i absolwentów Technikum Nowoczesnych Technologii w Kleszczowie - gwarancją sukcesu i kariery zawodowej"  finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego" na zasadach programu Erasmus+. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia prezentacji, pokazującej wszystkie etapy realizacji projektu.

Loading...