Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

POWER
Podpisanie umów z uczniami (grupa III) 
2 marca 2018r. trzecia grupa uczniów wyjeżdżająca na zagraniczny staż zawodowy do Drezna w terminie 11.03. - 24.03.2018r. podpisała z dyrektorem szkoły, panią Agnieszką Nagodą-Gębicz umowy wraz z załącznikami w ramach realizacji projektu „Europejska mobilność uczniów i absolwentów Technikum Nowoczesnych Technologii w Kleszczowie - gwarancją sukcesu i kariery zawodowej" o nr 2016-1-PL01-KA102-025259 finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego". Swoją pomocą oraz radą przy podpisywaniu owych umów służyła p. Emilia Ławska – koordynator projektu oraz p. Aneta Walczyk. Wszystkim uczestnikom pragniemy życzyć powodzenia w realizacji wszelkich zadań związanych z odbywaniem stażu, przyszłych sukcesów płynących z wykorzystania zdobytych umiejętności oraz czerpania radości z pobytu w Niemczech.