Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

POWER

Podpisanie umów z uczniami (grupa IV) 
W dniu 28 marca 2018r. czwarta, ostatnia już grupa uczniów wyjeżdżająca na zagraniczny staż zawodowy do Drezna w terminie 08.04. - 21.04.2018r. podpisała z dyrektorem szkoły, panią Agnieszką Nagodą-Gębicz umowy wraz z załącznikami w ramach realizacji projektu „Europejska mobilność uczniów i absolwentów Technikum Nowoczesnych Technologii w Kleszczowie - gwarancją sukcesu i kariery zawodowej" o nr 2016-1-PL01-KA102-025259 finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego".

Swoją pomocą oraz radą przy podpisywaniu owych umów służyła p. Emilia Ławska – koordynator projektu oraz p. Aneta Walczyk – członek zespołu projektowego. Wszystkim uczestnikom pragniemy życzyć powodzenia w realizacji wszelkich zadań związanych z odbywaniem stażu, przyszłych sukcesów płynących z wykorzystania zdobytych umiejętności oraz czerpania radości z pobytu w Niemczech.