Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

POWER

Podpisanie umów z uczestnikami pierwszej tury projektu w ramach programu PO WER

            W dniu 19 marca 2019r. pierwsza grupa uczniów wyjeżdżająca na zagraniczny staż zawodowy do Drezna w terminie 31.03. - 13.04.2019r. podpisała z dyrektorem szkoły, panią Agnieszką Nagodą-Gębicz umowy wraz z załącznikami w ramach realizacji projektu „Europejski wymiar praktyki zawodowej wśród kleszczowskich mechatroników” o nr 2018-1-PL01-KA102-048155, który jest finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w 94,29% oraz ze środków krajowych w 5,71%, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego".

 Swoją pomocą oraz radą przy podpisywaniu owych umów służyła p. Emilia Ławska – koordynator projektu oraz p. Aneta Walczyk – członek zespołu projektowego.

            Wszystkim uczestnikom pragniemy życzyć powodzenia w realizacji wszelkich zadań związanych z odbywaniem stażu, przyszłych sukcesów płynących z wykorzystania zdobytych umiejętności oraz czerpania radości z pobytu w Niemczech.