Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

POWER

LISTA RANKINGOWA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W PROJEKCIE

 „Europejski wymiar praktyki zawodowej  wśród kleszczowskich mechatroników” o nr 2018-1-PL01-KA102-048155 finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w 94,29% oraz ze środków krajowych w 5,71%, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego"  w roku szkolnym 2018/2019

 LISTA GŁÓWNA

  1. Kamil Małecki
  2. Piotr Piotrowski
  3. Kacper Kembłowski
  4. Kamil Szadkowski
  5. Wojciech Tabor
  6. Wojciech Palusiński
  7. Jakub Marczak
  8. Maciej Francuz
  9. Igor Świątek
  10. Julia Głowacka
  11. Mateusz Kaczorowski
  12. Olga Dybicz
  13. Maria Strykowska
  14. Kacper Madej
  15. Jakub Skrzypek
  16. Agnieszka Kalecińska
  17. Hubert Dziadkiewicz
  18. Julia Kołowrotkiewicz
  19. Szymon Profic
  20. Bartosz Woch
  21. Weronika Komandera
  22. Maciej Kostrzewa
  23. Dawid Stasiak
  24. Kacper Zatorski
  25. Ernest Świderski
  26. Sebastian Mokracz

LISTA REZERWOWA

  1. Mateusz Pająk
  2. Piotr Dzbik
  3. Mikołaj Pabich
  4. Bartłomiej Lechowski
  5. Paweł Góralski

Uczestnicy zakwalifikowani do udziału w projekcie z listy głównej wyjadą na staż zawodowy w dwóch grupach mobilnościowych.

GRUPA I

Osoby, które wyjadą na staż zawodowy do Drezna w terminie 31.03.- 13.04.2019r.

  1. Piotr Piotrowski
  2. Kamil Szadkowski
  3. Wojciech Palusiński
  4. Maciej Francuz
  5. Julia Głowacka
  6. Olga Dybicz
  7. Kacper Madej
  8. Agnieszka Kalecińska
  9. Julia Kołowrotkiewicz
  10. Bartosz Woch
  11. Maciej Kostrzewa
  12. Kacper Zatorski
  13. Sebastian Mokracz

GRUPA II

Osoby, które wyjadą na staż zawodowy do Drezna w terminie 12.05.- 25.05.2019r.

  1. Kamil Małecki
  2. Kacper Kembłowski
  3. Wojciech Tabor
  4. Jakub Marczak
  5. Igor Świątek
  6. Mateusz Kaczorowski
  7. Maria Strykowska
  8. Jakub Skrzypek
  9. Hubert Dziadkiewicz
  10. Szymon Profic
  11. Weronika Komandera
  12. Dawid Stasiak
  13. Ernest Świderski