Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

POWER

Uroczyste zakończenie działań przygotowawczych do udziału w praktykach zagranicznych

W dniu 11 marca 2019r. uroczyście zakończyły się działania przygotowawcze do udziału w projekcie dla grupy pierwszej i drugiej, które prowadzone były od listopada 2018r. do początku marca br. Uczestnicy projektu  otrzymali z rąk dyrektora szkoły, pani Agnieszki Nagody-Gębicz dyplomy uczestnictwa w zajęciach językowych, mentalnych i kulturowych w ramach przygotowania oraz rozmówki polsko-niemieckie, mające służyć jako wsparcie językowe w czasie pobytu w Niemczech.

Czytaj więcej...

POWER

Zakończenie działań przygotowawczych przed wyjazdem
na staż zawodowy do Drezna
Od listopada 2018r. do początku marca 2019r. uczniowie trzeciej klasy technikum, którzy zakwalifikowali się do udziału w projekcie  "Europejski wymiar praktyki zawodowej wśród kleszczowskich mechatroników" o nr 2018-1-PL01-KA102-048155, uczestniczyli w zajęciach przygotowujących ich do wyjazdu na dwutygodniowy staż zawodowy do Drezna. W ramach tych działań odbyły się zajęcia językowe z języka angielskiego prowadzone przez panią Olgę Karasińską oraz z języka niemieckiego prowadzone przez panią Emilię Ławską. Niezbędne było również przygotowanie mentalne, za które odpowiadała pani Beata Wysmułek. Ostatnim punktem były zajęcia kulturowe prowadzone zarówno przez panią Marzenę Klimę, a także przez panią Emilię Ławską.

Czytaj więcej...

POWER

Rozpoczęcie zajęć przygotowawczych do wyjazdu na staż zagraniczny do Drezna 
Uczestnicy projektu "Europejski wymiar praktyki zawodowej wśród kleszczowskich mechatroników" o nr 2018-1-PL01-KA102-048155 rozpoczęli z początkiem listopada 2018r. zajęcia przygotowawcze do wyjazdu na dwutygodniowy staż zawodowy do Drezna, które będą trwać do końca lutego 2019 roku.

Czytaj więcej...