Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Półfinał Wojewódzki w Sztafetowych Biegach Przełajowych
W dn. 17.10.2017 na "Patykach" koło Zelowa odbył się Półfinał Wojewódzki w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Naszą szkołę reprezentowała drużyna zarówno chłopców jak i dziewcząt. Trasa dziewcząt to 1040 m w trudnym terenie po różnym podłożu natomiast trasa chłopców wynosiła ponad 1300 m, obejmowała dodatkowo ścieżkę leśną. Oba te zespoły zajęły bardzo dobre piąte miejsce.

Czytaj więcej...

Sztafetowe Biegi Przełajowe
12.10.2017 na Patykach koło Zelowa odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Reprezentacje dziewcząt i chłopców z naszej szkoły ukończyły zawody na drugich miejscach i awansowały do półfinałów województwa, które odbędą się 17.10.2017r. również na Patykach. Dziewczęta biegły w składzie: Nikola Lalek, Natalia Woch, Magdalena Wójcik, Kornelia Kmita, Zuzanna Zysiek, Joanna Kaczmarczyk, Klara Cieślak i Wiktora Pawełoszek. Chłopcy wystąpili w składzie:

Czytaj więcej...

SZKOLNA LIGA LA 2017/2018
We wtorek 10 października 2017r. w Sieradzu odbyły się zawody sportowe (finał wojewódzki) w ramach Licealiady 2017/2018. Naszą Szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt. Dziewczęta wywalczyły X miejsce uzyskując 979 pkt. Najlepsze wyniki uzyskały:  Milena Gierach z kl. II C - I miejsce w biegu na 400m z wynikiem 62”45 oraz  Magdalena Grzesiak z kl. III C – III miejsce w pchnięciu kulą 4kg uzyskując odległość 8,58m.  Poniżej przedstawiamy skład drużyny:

Czytaj więcej...

SZKOLNA LIGA LA
W środę 4 października 2017r. w Piotrkowie Tryb. odbyły się zawody sportowe (półfinał wojewódzki) w ramach Licealiady 2017/2018. Naszą Szkołę reprezentowała drużyny dziewcząt. Po bardzo wyrównanej rywalizacji dziewczęta wywalczyły drugie miejsce uzyskując 1006 pkt. Dziewczęta awansowały do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 10.10.2017r. w Sieradzu. Poniżej przedstawiamy skład drużyny...

Czytaj więcej...

SZKOLNA LIGA LA
W poniedziałek 2 października 2017r. w Bełchatowie odbyły się powiatowe zawody sportowe w ramach Licealiady 2017/2018. Naszą Szkołę reprezentowały dwie drużyny dziewcząt i chłopców. Po bardzo wyrównanej rywalizacji dziewczęta wywalczyły drugie miejsce uzyskując 985 pkt. Chłopcy zakończyli rywalizację na trzecim miejscu uzyskując 986 pkt. Dziewczęta awansowały do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się 04.10.2017r. w Piotrkowie Tryb. Poniżej przedstawiamy składy drużyn:

Czytaj więcej...

Finał wojewódzki w pięknym stylu
28 września 2017r. w Uniejowie odbył się Finał Wojewódzki Indywidualnych Biegów Przełajowych. Trasa biegu była bardzo wymagająca, wynosiła 1000 m dla dziewcząt i 1500 m dla chłopców. Najlepszą uczennicą z naszej szkoły okazała się Milena Gierach z kl. II C uzyskując wspaniałe trzecie miejsce. Na dalszych miejscach ukończyli swoje biegi Julia Kowalska z kl. II B i Mateusz Kobiera z kl. IV T. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Czytaj więcej...

Indywidualne Biegi Przełajowe
26 września 2017r. w miejscowości Patyki koło Zelowa odbyły się zawody sportowe Indywidualne Biegi Przełajowe Powiatu Bełchatowskiego. Trasa dziewcząt wynosiła ok 1000, a chłopców ok 1500 metrów. Najlepiej z naszej szkoły pobiegła Milena Gierach z kl. II C uzyskując drugie miejsce, trzecia była Julia Kowalska kl. II B, szósta była Kornelia Kmita z kl. I A. Rywalizację chłopców wygrał Mateusz Kobiera  z kl. IV T...

Czytaj więcej...

Siatkówka plażowa dziewcząt
19 czerwca uczennice Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie wzięły udział w Finale Województwa Łódzkiego w siatkówce plażowej dziewcząt. Natalia Cichowlas, Emilia Włodarczyk oraz Anna Kin to reprezentantki szkoły, które na tych zawodach (pierwszy raz w historii szkoły) zajęły tak bardzo dobre, V miejsce pokonując m. in. szkołę z Łowicza i Opoczna. W zawodach brało udział 12 szkół z całego województwa łódzkiego. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Letnie Igrzyska Sportowo-Rekreacyjne LZS
11.06.2017r. w Spale odbyły się Letnie Igrzyska Sportowo-Rekreacyjne LZS województwa łódzkiego. Uczniowie Naszej Szkoły bardzo licznie brali w nich udział w większości z dużymi sukcesami. Poniżej przedstawiamy największe sukcesy: I miejsce piłka nożna kobiet - (Krugiełka Sara – absolwent, Widera Oliwia, Freus Roksana i Grzesiak Magdalena wszystkie kl. II c, Ostojska Amanda kl. II b, Dąbrowska Weronika i Zysiek Zuzanna obie kl. I b, Miśkiewicz Maria i Zinówko Katarzyna obie kl. I c)...

Czytaj więcej...

SUKCES SIATKAREK PLAŻOWYCH
08.06.2017r w Bełchatowie odbył się Półfinał Województwa w Siatkówkę Plażową. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny : męska i żeńska. Chłopcy w składzie : Błażej Miara, Maciej Jarząbkowski i Dominik Skrzypek zostali ostatecznie sklasyfikowani na miejscu 7/8. Dużo lepiej wypadły dziewczęta, które w składzie : Natalia Cichowlas, Aleksandra Dworzyńska i Magda Drećko zajęły II miejsce i awansowały do finału województwa, który odbędzie się ...

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Zrzeszenia LZS województwa łódzkiego w lekkiej atletyce szkół ponadgimnazjalnych
W dniu 06.06.2017r. w Piorkowie Trybunalskim odbyły się zawody sportowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS województwa łódzkiego w lekkiej atletyce szkół ponadgimnazjalnych. Naszą Szkołę reprezentowała bardzo liczna drużyna. Poniżej przedstawiamy medalistów oraz multimedalistów:

Czytaj więcej...

PODWÓJNY AWANS W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ
30.05.2017r w Bełchatowie odbyły się zawody rangi powiatowej w siatkówkę plażową. ZSP Kleszczów reprezentowały drużyny dziewcząt i chłopców. Po zaciętych pojedynkach oba zespoły zajęły drugie miejsca i awansowały do półfinałów województwa, które odbędą się 06.06.2017 w Bełchatowie. W zawodach wzięli udział :Natalia Cichowlas, Emilia Włodarczyk, Oliwia Wiera, Błażej Miara, Maciej Jarząbkowski i Dominik Skrzypek.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Ludowych Zespołów Sportowych w Tenisie Stołowym
W dniu 14.05.2017r. w Moszczenicy odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Ludowych Zespołów Sportowych w Tenisie Stołowym w kategoriach kadet, junior. W zawodach tych wzięli udział również reprezentanci ZSP Kleszczów: Joanna Beśka, Łukasz Łyszkowicz, Mateusz Gałczyński. Nasi reprezentanci pokazali się z bardzo dobrej strony i po zaciętych i wyrównanych grach uzyskali następujące lokaty.
Oto wyniki:
Juniorki: Joanna Beśka 9 miejsce
Juniorzy: Mateusz Gałczyński 9 msc Łukasz Łyszkowicz 7 msc
Gra podwójna
Mateusz Gałczyński/Łukasz Łyszkowicz 4 msc
Wszystkim Naszym uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w Tenisie Stołowym. Opiekunem i trenerem był Hubert Zawiślak.

Drużynowe Sztafetowe Biegi Przełajowe Zrzeszenia LZS
Województwa Łódzkiego Zalew „Patyki” Zelów 12.05.2017

12.05.2017r. wokół zalewu „Patyki” odbyły się drużynowe biegi przełajowe. Trasa biegu wynosiła 1000m, a drużyna składała się z 5 uczestników. Wspaniale zaprezentowali się uczniowie Naszej Szkoły uzyskując I miejsce w kategorii dziewcząt i II miejsce w kategorii chłopców. Poniżej przedstawiamy składy drużyn.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w Biegach Przełajowych
28.04.2017r. w Wolborzu odbyły się Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w Biegach Przełajowych. Naszą Szkołę reprezentowało troje uczniów. Najlepiej zaprezentowała się Julia Kowalska z klasy I B, która w biegu na 2000 m zajęła II miejsce. Na dalszych miejscach Bartosz Pieniążek oraz Maria Miśkiewicz oboje z klasy I C.

Czytaj więcej...