Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

NAJLEPSZE SZKOŁY W POLSCE
Technikum Nowoczesnych Technologii – najlepsze technikum w Polsce, I miejsce w województwie łódzkim, I miejsce w rankingu maturalnym w Polsce, I miejsce w rankingu egzaminów zawodowych w Polsce. Liceum Ogólnokształcące – 39 miejsce w województwie łódzkim. 
14 stycznia 2016 r. uczestniczyliśmy w uroczystej gali finałowej, która odbyła się audytorium Uniwersytetu Warszawskiego. Gala zgromadziła dyrektorów, nauczycieli i uczniów z kilkudziesięciu najlepszych polskich liceów i techników, rektorów szkół wyższych, samorządowców, kuratorów oświaty i dyrektorów okręgowych komisji egzaminacyjnych oraz wiceministra edukacji narodowej Macieja Kopeć.
W gali uczestniczyli: p.Sławomir Chojnowski - Wójt Gminy Kleszczów, p. dyrektor Agnieszka Nagoda-Gębicz, p. Paulina Kowalczyk - Pyka, p. Piotr Zawiasa i uczniowie.
W XVIII Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych analizowano wyniki 2167 liceów ogólnokształcących i 1817 techników. Nasze szkoły uzyskały znakomite lokaty i wyniki. Technikum to ZŁOTA SZKOŁA, a Liceum to BRĄZOWA SZKOŁA. Jesteśmy ogromnie dumni z naszych absolwentów rocznik 2015.
Szczegóły: http://www.perspektywy.pl/portal