Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Biegi przełajowe
W sobotę 1 października w Wolborzu odbyły się XXI Ogólnopolskie Masowe Biegi Przełajowe Zrzeszenia LZS. Startowali w nich również uczniowie naszej szkoły, z których najlepiej zaprezentowały się: Karolina Iznerowicz - zwyciężczyni w biegu na 3000m, druga w kolejności była Agnieszka Kuśmierek, a trzecia Kinga Fryś. Wszystkie dziewczęta są z kl. III B. W bardzo mocno obsadzonym biegu na 2000 m. trzecie miejsce zajęła Milena Gierach z kl. I C, która rywalizowała z uczestniczkami mistrzostw Europy w biegach górskich.
Wysokie miejsca zajęli również w biegu na dystansie 4000m Mateusz Kobiera - piąte miejsce, Aleksander Wolnowski - szóste miejsce obaj kl. III T oraz Aleksandra Kowalska z kl. II C, która zajęła dwunaste miejsce w biegu na 2000m.