Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Wojewódzki Finał Ligi Lekkoatletycznej
W dniu 11 października 2016 r. w Bełchatowie odbył się Wojewódzki Finał Ligi Lekkoatletycznej. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny dziewcząt i chłopców. Najlepsze indywidualne starty uczniów uzyskali: Milena Gierach z kl. I c w biegu na 400 m zajęła I miejsce z czasem 1’03”05 oraz Maciej Uryszek z kl. II b w biegu na 100 m zajął II miejsce z czasem 0’11”84. W klasyfikacji ogólnej dziewczęta uzyskały II miejsce z 1210 pkt, a chłopcy VII miejsce z 1061 pkt. Poniżej przedstawiamy pełne składy drużyn:
- dziewczęta
Piątczak Weronika kl. I c, Ołubek Klaudia kl. III b, Wójcik Magdalena kl. I b, Gierach Milena kl. I c, Lalek Nikola kl. II b, Miśkiewicz Maria kl. I c, Iznerowicz Karolina, Kuśmierek Agnieszka, Fryś Kinga wszystkie kl. III b, Widera Oliwia, Kowalska Aleksandra, Magdalena Grzesiak wszystkie z kl. II c, Beśka Joanna z kl. II b, Cichowlas Natalia i Piechura Adrianna obie z kl. I c
- chłopcy
Uryszek Maciej kl. II b, Sidoruk Jędrzej kl. III a, Bębnowski Kamil kl. IV t, Wawrzyniak Krzysztof kl. II b, Pieniążek Bartosz kl. I c, Mateusz Knysiak kl. I a, Kobiera Mateusz kl. III t, Świątek Igor kl. I t, Kaczmarczyk Piotr kl. II a, Kępa Jakub i Wlazłowski Bartłomiej obaj kl. III t, Niedbała Patryk, Jarząbkowski Maciej i Gałczyński Mateusz wszyscy kl. II b, Podsiadło Miłosz kl. II c.
Opiekunami podczas zawodów byli Marcin Szymak, Katarzyna Woźniak i Robert Pawlicki. Wszystkim ogromnie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.