Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Podsumowanie sportowe rok 2016 powiatu bełchatowskiego Zrzeszenia LZS
W czwartek 8 grudnia 2016 r. w Zelowie podsumowany został  Rok Sportowy 2016 powiatu bełchatowskiego Zrzeszenia LZS. W dziesiątce najlepszych sportowców powiatu bełchatowskiego znalazła się uczennica naszej szkoły oraz absolwentka.
II miejsce Weronika Chojka (lekkoatletyka) – absolwentka,
IV miejsce - Klaudia Ołubek (podnoszenie ciężarów).
Nauczyciel wf Robert Pawlicki otrzymał wyróżnienie w kategorii Trener-Wychowawca w Plebiscycie Sportowym LZS powiatu bełchatowskiego. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.