Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zawody powiatowe w piłce koszykowej dziewcząt
15 lutego w Bełchatowie odbyły się zawody na szczeblu powiatowym w piłce koszykowej dziewcząt. Nasze zawodniczki rywalizowały w grupie z : ZSP 3 Bełchatów , ZSP 4 Bełchatów oraz szkołą ze Szczercowa. Po rozegraniu wszystkich meczy i zaciętej walce ostatecznie zajęły miejsce 5- 8. Szkołę reprezentowały: Amanda Ostojska kl. II b, Joanna Beśka kl. IIb , Aleksandra Dworzyńska kl. III b, Sylwia Kluba kl. I c, Adrianna Piechura kl. I c, Natalia Cichowlas kl. I c, Oliwia Widera kl. II c, Roksana Freus kl. II c, Martyna Chłąd kl. III a, Ada Gwoździk kl. III a, Aleksandra Kowalska kl. II c, Emilia Frankowska kl. III a.