Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Drugie miejsce chłopców w półfinale wojewódzkim sztafet pływackich
W dniu 22.02.2017r. w Piotrkowie Trybunalskim odbył się półfinał wojewódzki sztafet pływackich w ramach LICEALIADY. Naszą Szkołę reprezentowały sztafety, dziewcząt i chłopców w każdej po dziesięciu zawodników. Uczniowie mieli do przepłynięcia 50m stylem dowolnym. Chłopcy zajęli drugie miejsce, dziewczęta ukończyły rywalizacje na miejscu czwartym poprawiając znacznie czas sztafety.
Poniżej przedstawiamy składy obu sztafet:
- dziewczęta:
Piwowarczyk Anna III B, , Bartoszewska Iza III B, Muskała Magdalena I C, Głowacka Julia I T, Tarkowska Alicja III B, Cieślak Karolina I C, Widera Oliwia II C, Freus Roksana II C, Nowicka Izabela III A, Milena Gierach I C
rezerwowe:
Kowalczyk Dominika III B, Krzywińska-Graczyk Kamila III B, Grzesiak Magdalena II C, Julia Kołowrotkiewicz I T, Rodek Paulina IV T
- chłopcy:
Kaniewski Maciej II T, Kępa Jakub III T, Podsiadły Miłosz II C, Niedbała Patryk II B, Wasiak Borys IV T, Ćwiek Błażej II T, Kowalczyk Damian I A, Balsam Szymon IV T, Stefaniak Jerzy III B, Makles Mateusz II T.
rezerwowi:, Marszałek Hubert II T, Chłopik Kamil II T.
Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.