Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sztafety pływackie
W dniu 03.03.2017r. w Łodzi odbyły się Finały Wojewódzkie w sztafetach pływackich. Naszą Szkołę reprezentowała drużyna chłopców, która po raz drugi miała okazję startować w zawodach tej rangi. Uczniowie mieli do przepłynięcia aż 50m stylem dowolnym i udało im się uzyskać znakomite VII miejsce. Poniżej przedstawiamy skład sztafety: Kaniewski Maciej II T, Kępa Jakub III T, Podsiadły Miłosz II C, Niedbała Patryk II B, Wasiak Borys IV T, Ćwiek Błażej II T, Kowalczyk Damian I A, Balsam Szymon IV T, Stefaniak Jerzy III B, Makles Mateusz II T, rezerwowi: Staniucha Piotr III A, Marszałek Hubert II T, Chłopik Kamil II T.