Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wspaniałe starty podczas Mistrzostw LZS
Wspaniałe starty uczniów ZSP w Kleszczowie podczas halowych Mistrzostw LZS w lekkoatletyce, które odbyły sie 7 marca w Spale. Najlepiej spisały się zdobywając złote medale: Milena Gierach z kl. Ic 60 metrów i 200 metrów oraz  Agnieszka Kuśmierek z kl. III b - 800 metrów.  Srebrne medale zdobyły: Karolina Iznerowicz  z kl. III b - 800 metrów,  Joanna Beśka z kl. II b - 60 metrów,  Nikola Lalek z kl. II b - 200 metrów a także sztafeta 4x200 metrów (Gierach, Iznerowicz, Kuśmierek, Lalek). Wszystkim serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.