Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

PIŁKA SIATKOWA KOBIET
W niedzielę 19 marca 2017r odbyły się Mistrzostwa Zrzeszenia LZS powiatu bełchatowskiego w piłce siatkowej kobiet w Łękińsku. W zawodach tych wspaniale spisały się uczennice Naszej Szkoły. Dziewczęta rozegrały kilka bardzo zaciętych meczy i w finale wywalczył wspaniałe II miejsce.
Poniżej przedstawiamy skład reprezentacji:
Dworzyńska Aleksandra (kapitan) i Jasek Natalia obie kl. III B, Kin Anna i Widera Oliwia obie kl. II C, Włodarczyk Emilia kl. I B, Cichowlas Natalia i Gala Wiktoria obie z kl. I C.
Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.