Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zawody w piłce siatkowej dziewcząt na szczeblu powiatowym
W dniu 15.03.2016r. odbyły się zawody powiatowe w piłce siatkowej dziewcząt na szczeblu powiatowym w Bełchatowie. Nasze zawodniczki rozegrały dwa mecze w grupie wygrywając ze szkołą ze Szczercowa i przegrywając z II LO Bełchatów. Mecz półfinałowy dziewczęta rozegrały z I LO Bełchatów przegrywając 23:25 ostatecznie zajmując IV miejsce. Szkołę reprezentowały: Aleksandra Dworzyńska III B, Natalia Jędrzejczyk IIIB , Natalia Jasek III B, Katarzyna Mroczkowska IIIB, Sandra Jabłońska III B, Joanna Beśka II B, Natalia Cichowlas IC, Wiktoria Gala IC, Anna Kin II C, Magdalena Drećko IIC, Emilia Włodarczyk I B.