Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

III miejsce piłkarzy ZSP w powiecie
Reprezentacja chłopców ZSP Kleszczów w piłce nożnej rozegrała zawody w ramach licealiady o mistrzostwo powiatu bełchatowskiego. Rywalizacja odbyła się na orlikach przy II LO i ZSP nr 4 w Bełchatowie. Nasz zespół trafił do grupy czterozespołowej, a rywalami były szkoły: III LO, ZSP nr 4 i I LO, wszystkie z Bełchatowa.
Pierwszym przeciwnikiem było I LO, które nie postawiło zbyt dużego oporu i nasz zespół wygrał zdecydowanie 7:1 (3:0). W drugim meczu przeciwnikiem był faworyt zawodów III LO. Po emocjonującym meczu nasz zespół przegrał 3:4 (1:2), walcząc do ostatnich sekund o korzystny wynik. W ostatnim meczu w grupie chłopcy nie dali szans ZSP nr 4 pokonując ich 6:0 (3:0). Dzięki temu zwycięstwu, mogliśmy przystąpić do rywalizacji w małym finale, czyli gry o III miejsce. Przeciwnikiem był ZSP nr 3 z Bełchatowa. Po wyrównanym spotkaniu, obfitującym w wiele spięć i walki wynik nie został rozstrzygnięty (0:0) i potrzeba było rzutów karnych, które nasz zespół egzekwował skuteczniej, zwyciężając 2:1.
Skład: Mateusz Gałczyński – Błażej Miara, Patryk Niedbała, Dominik Stęplewski, Bartosz Pieniążek, Kacper Zatorski, Krzysztof Kociniak, Krzysztof Wawrzyniak, Paweł Pajęcki, Patryk Kołodziejczyk, Michał Piotrowski, Bartłomiej Dabrowski.