Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT
10 kwietnia 2017r.w Bełchatowie odbyły Powiatowe Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej Dziewcząt. Uczennice bardzo szybko przeszły rozgryki grupowe wygrywając wszystkie mecze. W finale zwyciężyły 1:0 i pierwszy raz w historii Naszej Szkoły awansowały do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się 12 kwietnia 2017r. w Pajęcznie.
Poniżej przedstawiamy skład drużyny:
Nowicka Izabela kl. III A (bramkarz), Krugiełka Sara kl. III B, Nowak Karolina i Ostojska Amanda obie kl. II B, Widera Oliwia, Grzesiak Magdalena, Freus Roksana wszystkie kl. II C, Dąbrowska Weronika, Zysiek Zuzanna obie kl. I B, Katarzyna Zinówko kl. I C.
Rezerwowe:
Zych Aleksandra kl. II C, Kapitan Karolina kl. I B, Miśkiewicz Maria kl. I C.
Wszystkim serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.