Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT
12 kwietnia 2017r.w Pajęcznie odbyły Mistrzostwa Rejonu Bełchatowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej w kategorii dziewcząt. Uczennice pierwszy raz w historii Naszej Szkoły brały udział w rozgrywkach na tym szczeblu.
Po fascynującej, zaciętej i bardzo wyrównanej grze, dziewczęta zajęły wspaniałe trzecie miejsce. Poniżej przedstawiamy skład drużyny:
Nowicka Izabela kl. III A (bramkarz), Krugiełka Sara kl. III B, Nowak Karolina
i Ostojska Amanda obie kl. II B, Widera Oliwia, Grzesiak Magdalena i Freus Roksana wszystkie kl. II C, Dąbrowska Weronika i Zysiek Zuzanna obie kl. I B, Katarzyna Zinówko kl. I C.
Rezerwowe:
Zych Aleksandra kl. II C, Kapitan Karolina kl. I B, Miśkiewicz Maria kl. I C.
Wszystkim serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów