Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Drużynowe Sztafetowe Biegi Przełajowe Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego Zalew „Patyki” Zelów 12.05.2017
12.05.2017r. wokół zalewu „Patyki” odbyły się drużynowe biegi przełajowe. Trasa biegu wynosiła 1000m, a drużyna składała się z 5 uczestników. Wspaniale zaprezentowali się uczniowie Naszej Szkoły uzyskując I miejsce w kategorii dziewcząt i II miejsce w kategorii chłopców. Poniżej przedstawiamy składy drużyn.
Dziewczęta:
Kinga Fryś absolwentka, Kowalska Julia kl. I B, Woch Natalia i Freus Roksana obie kl. II C, Piątczak Weronika kl. I C – rezerwowe: Gierach Milena i Miśkiewicz Maria obie kl. I C
Chłopcy:
Jabłoński Maciej kl. II B, Wolnowski Aleksander kl. III T, Dąbrowski Bartłomiej
i Pieniażek Bartosz obaj z kl. I C, Kobiera Mateusz kl. III T.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.