Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Ludowych Zespołów Sportowych w Tenisie Stołowym
W dniu 14.05.2017r. w Moszczenicy odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Ludowych Zespołów Sportowych w Tenisie Stołowym w kategoriach kadet, junior. W zawodach tych wzięli udział również reprezentanci ZSP Kleszczów: Joanna Beśka, Łukasz Łyszkowicz, Mateusz Gałczyński. Nasi reprezentanci pokazali się z bardzo dobrej strony i po zaciętych i wyrównanych grach uzyskali następujące lokaty.
Oto wyniki:
Juniorki: Joanna Beśka 9 miejsce
Juniorzy: Mateusz Gałczyński 9 msc Łukasz Łyszkowicz 7 msc
Gra podwójna
Mateusz Gałczyński/Łukasz Łyszkowicz 4 msc
Wszystkim Naszym uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w Tenisie Stołowym. Opiekunem i trenerem był Hubert Zawiślak.