Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Letnie Igrzyska Sportowo-Rekreacyjne LZS
11.06.2017r. w Spale odbyły się Letnie Igrzyska Sportowo-Rekreacyjne LZS województwa łódzkiego. Uczniowie Naszej Szkoły bardzo licznie brali w nich udział w większości z dużymi sukcesami. Poniżej przedstawiamy największe sukcesy: I miejsce piłka nożna kobiet - (Krugiełka Sara – absolwent, Widera Oliwia, Freus Roksana i Grzesiak Magdalena wszystkie kl. II c, Ostojska Amanda kl. II b, Dąbrowska Weronika i Zysiek Zuzanna obie kl. I b, Miśkiewicz Maria i Zinówko Katarzyna obie kl. I c)
II miejsce w biegu na 1500m - Milena Gierach kl. I c
III miejsce w biegu na 2000m - Igor Świątek kl. I t
III miejsce w biegu na 3000m - Mateusz Kobiera kl. III t
III miejsce piłka nożna mężczyzn - (Pieniążek Bartosz kl. I c i Niedbała Bartosz kl. II b)
V miejsce w piłce siatkowej - (Cichowlas Natalia kl. I c)
VI miejsce w piłce koszykowe - (Kaniewski Maciej, Ćwiek Błażej, Rogaliński Dawid wszyscy kl. II t)
XI miejsce w piłce siatkowej - (Jędrzejczyk Maciej kl. II t i Zimoń Mateusz kl. I c)
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.