Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Indywidualne Biegi Przełajowe
26 września 2017r. w miejscowości Patyki koło Zelowa odbyły się zawody sportowe Indywidualne Biegi Przełajowe Powiatu Bełchatowskiego. Trasa dziewcząt wynosiła ok 1000, a chłopców ok 1500 metrów. Najlepiej z naszej szkoły pobiegła Milena Gierach z kl. II C uzyskując drugie miejsce, trzecia była Julia Kowalska kl. II B, szósta była Kornelia Kmita z kl. I A. Rywalizację chłopców wygrał Mateusz Kobiera z kl. IV T, szósty był Igor Świątek z kl. II T. Troje uczniów wywalczyło awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 28.09.2017r. w Uniejowie (Milena, Julia i Mateusz). Nasza szkołę w tych zawodach reprezentowało 21 uczniów. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Opiekunami podczas zawodów byli: Marta Szataniak, i Robert Pawlicki.