Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

SZKOLNA LIGA LA
W poniedziałek 2 października 2017r. w Bełchatowie odbyły się powiatowe zawody sportowe w ramach Licealiady 2017/2018. Naszą Szkołę reprezentowały dwie drużyny dziewcząt i chłopców.  Po bardzo wyrównanej rywalizacji dziewczęta wywalczyły drugie miejsce uzyskując 985 pkt. Chłopcy zakończyli rywalizację na trzecim miejscu uzyskując 986 pkt. Dziewczęta awansowały do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się 04.10.2017r. w Piotrkowie Tryb. Poniżej przedstawiamy składy drużyn:
dziewczęta:
Beśka Joanna, Gierach Milena, Zalewska Magdalena, Lalek Nikola, Miśkiewicz Maria, Freus Roksana, Kmita Kornelia, Ostojska Amanda, Kaczmarczyk Joanna, Grzesiak Magdalena, Marszał Klaudia, Nowak Karolina, Mizera Martyna, Cieślak Klara, Piechura Adrianna,
chłopcy:
Brzeszczyński Damian, Uryszek Maciej, Gałczyński Mateusz, Wolnowski Aleksander, Świątek Igor, Kobiera Mateusz, Knysiak Mateusz, Wawrzyniak Krzysztof, Pieniążek Bartosz, Wlazłowski Bartłomiej, Lachowski Bartłomiej, Sołtys Mateusz, Gębicz Kamil, Jarząbkowski Maciej, Jarkowski Bartłomiej.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.