Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

SZKOLNA LIGA LA
W środę 4 października 2017r. w Piotrkowie Tryb. odbyły się zawody sportowe (półfinał wojewódzki) w ramach Licealiady 2017/2018. Naszą Szkołę reprezentowała drużyny dziewcząt. Po bardzo wyrównanej rywalizacji dziewczęta wywalczyły drugie miejsce uzyskując 1006 pkt. Dziewczęta awansowały do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 10.10.2017r. w Sieradzu. Poniżej przedstawiamy skład drużyny:
Beśka Joanna, Gierach Milena, Zalewska Magdalena, Lalek Nikola, Miśkiewicz Maria, Freus Roksana, Kmita Kornelia, Kaczmarczyk Joanna, Grzesiak Magdalena, Ostojska Amanda, Cieślak Klara, Mizera Martyna, Piątczak Weronika i Natalia Cichowlas.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.