Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

SZKOLNA LIGA LA 2017/2018
We wtorek 10 października 2017r. w Sieradzu odbyły się zawody sportowe (finał wojewódzki) w ramach Licealiady 2017/2018. Naszą Szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt. Dziewczęta wywalczyły X miejsce uzyskując 979 pkt. Najlepsze wyniki uzyskały:  Milena Gierach z kl. II C - I miejsce w biegu na 400m z wynikiem 62”45 oraz  Magdalena Grzesiak z kl. III C – III miejsce w pchnięciu kulą 4kg uzyskując odległość 8,58m.
Poniżej przedstawiamy skład drużyny:  Beśka Joanna, Gierach Milena, Fabisz Aleksandra, Lalek Nikola, Freus Roksana, Woch Natalia, Wójcik Magdalena, Grzesiak Magdalena, Ostojska Amanda, Mizera Martyna, Piątczak Weronika  i Natalia Cichowlas. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.