Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Sztafetowe Biegi Przełajowe
12.10.2017 na Patykach koło Zelowa odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Reprezentacje dziewcząt i chłopców z naszej szkoły ukończyły zawody na drugich miejscach i awansowały do półfinałów województwa, które odbędą się 17.10.2017r. również na Patykach. Dziewczęta biegły w składzie : Nikola Lalek, Natalia Woch, Magdalena Wójcik, Kornelia Kmita, Zuzanna Zysiek, Joanna Kaczmarczyk, Klara Cieślak i Wiktora Pawełoszek. Chłopcy wystąpili w składzie : Piotr Kaczmarczyk, Mateusz Kobiera, Bartosz Pieniążek, Jan Stochniałek, Kamil Szadkowski, Igor Świątek, Maciej Uryszek, Aleksander Wolnowski i rezerwowy Łukasz Łyszkowicz.