Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Półfinał Wojewódzki w Sztafetowych Biegach Przełajowych
W dn. 17.10.2017 na "Patykach" koło Zelowa odbył się Półfinał Wojewódzki w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Naszą szkołę reprezentowała drużyna zarówno chłopców jak i dziewcząt. Trasa dziewcząt to 1040 m w trudnym terenie po różnym podłożu natomiast trasa chłopców wynosiła ponad 1300 m, obejmowała dodatkowo ścieżkę leśną. Oba te zespoły zajęły bardzo dobre piąte miejsce.
Skład drużyny dziewcząt: Nikola Lalek- III b, Oliwia Widera- III c, Weronika Piątczak- II c, Maria Miśkiewicz- II c, Milena Gierach- II c, Wiktoria Pawełoszek- I b, Joanna Kaczmarczyk- I b, Natalia Kurczewska- I a, Klara Cieślak- I a- rezerwowa.
Skład drużyny chłopców: Piotr Kaczmarczyk- III a, Mateusz Kobiera- IV t, Bartosz Pieniążek- II c, Jan Stochniałek- I b, Krzysztof Kociniak- III a, Igor Świątek- II t, , Aleksander Wolnowski- IV t, Łukasz Łyszkowicz- II c i rezerwowy Maciej Uryszek- III b.