Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Halowe Igrzyska Sportowo-Rekreacyjne LZS Województwa Łódzkiego
W niedzielę 26.11.2017r. w Moszczenicy odbyły się zawody sportowe - Halowe Igrzyska Sportowo-Rekreacyjne LZS Województwa Łódzkiego. Wysokie wyniki uzyskali uczniowie naszej szkoły. Pierwsze miejsce w konkurencji szachy mężczyzn uzyskał Michał Kruszyński z klasy III T, pierwsze miejsce w konkurencji rzut lotką Milena Gierach z klasy II C, drugie miejsce w konkurencji szachy kobiet Weronika Komandera z klasy II T, trzecie miejsce w konkurencji tor sprawnościowy Bartosz Pieniążek z klasy II C, czwarte miejsce w konkurencji warcaby mężczyzn Kamil Chłopik z klasy III T. Na dalszym miejscu ukończył Łukasz Łyszkowicz z klasy II C w konkurencji tenis stołowy. Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.