Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Finał Wojewódzki w Badmintona w Łodzi
W dniu 27.11.2017 r. uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie pierwszy raz w historii szkoły wzięli udział w Finale Wojewódzkim w badmintonie, który odbył się w Łodzi. Dyscyplina ta jest bardzo popularna wśród młodzieży w wersji rekreacyjnej jednak na poziomie wojewódzkim pojedynki między zawodnikami to trudne a zarazem piękne widowisko sportowe. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny, dziewczęta w składzie: Oliwia Widera, Magdalena Grzesiak, Karolina Marszał oraz chłopcy: Błażej Miara, Maciej Uryszek, Patryk Niedbała. Oba zespoły zajęły bardzo dobre V miejsce.