Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powiatowe zawody pływackie
23 lutego 2018 roku w Bełchatowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Bełchatowskiego w pływaniu drużynowym. Naszą szkołę reprezentowała grupa dziewcząt i chłopców. Zawody odbyły się w nowej formule. Najpierw uczniowie startowali drużynowo płynąc sztafetę 6x 50 m kraulem na piersiach a następnie każdy zawodnik indywidualnie pokonywał 50 m w wybranym stylem pływackim (kraul na piersiach, grzbiet, motyl, styl klasyczny). Obie drużyny zajęły bardzo dobre II miejsce.
Skład sztafety dziewcząt: Oliwia Widera III C, Cieślak Karolina II C, Gierach Milena II C, Muskała Magdalena II C, Głowacka Julia II T, Mikłaszewska Svenja IB. Rezerwowe: Grzesiak Magdalena III C, Freus Roksana III C.
Skład sztafety chłopców: Niedbała Patryk III B, Kępa Jakub IV T, Makles Mateusz III T, Kaniewski Maciej III T, Ćwiek Błażej III T, Chłopik Kamil III T
Rezerwowy: Latocha Łukasz II A. Czas sztafety dziewcząt to 4’07’23, czas chłopców 3' 01' 2.