Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Halowa Piłka Nożna
W środę 21 marca 2018r. w Zelowie odbyły się Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w halowej Piłce Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych. Dziewczęta z naszej szkoły w bardzo dobrym stylu i zaciętej rywalizacji zajęły drugie miejsce. Skład drużyny: Mikłaszewska Svenja - bramkarz, Grzesiak Magdalena – kapitan, Ostojska Amanda, Freus Roksana, Zych Aleksandra, Miśkiewicz Maria, Zysiek Zuzanna, Dąbrowska Weronika, Ludwiczak Monika, Kurczewska Natalia, Szafrańska Paulina, Badowska Karolina, Zinówko Katarzyna. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.