Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Indywidualne Halowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS
Województwa Łódzkiego w Lekkiej Atletyce  Szkół Ponadgimnazjalnych
22.03.2018r. w Spale odbyły się Indywidualne Halowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w Lekkiej Atletyce Szkół Ponadgimnazjalnych.  Reprezentacja Naszej Szkoły liczyła 22 uczniów. W programie zawodów były następujące konkurencje: biegi na 60m, 200m, 800m – dziewczęta i 1500m – chłopcy, skok wzwyż, skok w dal, trójskok, pchnięcie kulą i sztafeta 4x200m. Najlepsze miejsca to dwa brązowe medale: Klara Cieślak kl. I A w trójskoku i Kamil Gębicz kl. I T w skoku wzwyż. Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.