Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

II miejsce piłkarzy w zawodach LZS
We wtorek 6 marca w Moszczenicy odbyły się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w którym wzięli udział uczniowie ZSP w Kleszczowie . Uczniowie  ZSP zajęli 2 miejsce ustępując zwycięzcom tylko jedną bramką. Najlepszym bramkarzem turnieju został uznany Mateusz Zając. Skład: Kacper Zatorski, Michał Piotrowski, Krzysztof Kociniak, Paweł Pajecki, Bartłomiej Dąbrowski, Krzysztof Wawrzyniak, Patryk Niedbała, Błażej Miara, Bartosz Pieniążek, Patryk Kołodziejczyk, Maciej Uryszek, Mateusz Zając. Opiekunem uczniów był Marcin Szymak.