Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Piłka siatkowa dziewcząt
05.04.2018r. w Radomsku odbyły się Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w piłce siatkowej Szkół Ponadgimnazjalnych dziewcząt. Reprezentacja Naszej Szkoły liczyła 12 uczennic. W zawodach wzięło udział sześć zespołów. Po bardzo zaciętej rywalizacji grupowej dziewczęta trafiły do finału, gdzie w fantastyczny sposób zwyciężyły i zajęły pierwsze miejsce. Skład drużyny: Anna Kin, Natalia Cichowlas - kapitan, Wiktoria Gocałek, Wiktoria Gala, Emilia Włodarczyk, Wiktoria Pawełoszek, Kinga Zając, Julia Zając, Magdalena Zalewska, Magdalena Głowacz, Wiktoria Krzak, Svenja Mikłaszewska. Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.