Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego
Zrzeszenia LZS w piłce siatkowej chłopców
W dniu 11.04.2019r. w Radomsku odbyły się zawody sportowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS w piłce siatkowej chłopców. Do rywalizacji przystąpiło 5 zespołów. Rozgrywki odbyły się systemem każdy z każdym. Nasza drużyna po zaciętej rywalizacji uzyskała 2 miejsce. Przedstawiamy skład drużyny: Maciej Jędrzejczyk, Dominik Skrzypek, Damian Telążka, Łukasz Łyszkowicz, Michał Piotrowski, Mateusz Zimoń, Jan Stochniałek, Filip Szkudlarek. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.