Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS piłka siatkowa dziewcząt
W dniu 05.04.2019r. w Radomsku odbyły się zawody sportowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS w piłce siatkowej dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiło 8 zespołów. Rozgrywki odbyły się w 2 grupach. Nasza drużyna wygrała wszystkie mecze w fazie grupowej a finale wywalczyła drugie miejsce. Przedstawiamy skład: Natalia Cichowlas, Wiktoria Gala, Wiktoria Gocałek, Emilia Włodarczyk, Magdalena Głowacz, Magdalena Zalewska, Wiktoria Pawełoszek, Svenja Mikłaszewska, Julia Zając, Kinga Zając, Aleksandra Sukiennik. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.