Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Koszykarze mistrzami
23 września 2019 roku w Zelowie rozegrano po raz pierwszy zawody w koszykówce 3x3, w ramach Licealiady. ZSP Kleszczów wystawił swoją reprezentację zarówno wśród chłopców, jak i dziewcząt. Drużyna chłopców spisała się wyśmienicie, wygrywając całe zawody. W grupie zwyciężyła dwukrotnie. W pierwszym meczu pokonali ZSP nr 2 w Bełchatowie 3:2, a w drugim 4:3 I LO w Bełchatowie. Dzięki tym zwycięstwom zagrali w finale przeciwko II LO w Bełchatowie. Po dobrym meczu, pełnym walki zwyciężyli 5:2, dzięki czemu będą reprezentować powiat bełchatowski na zawodach wojewódzkich. Skład: Kamil Radek, Maciej Francuz, Wojciech Palusiński, Szymon Profic.
Dziewczęta ostatecznie zajęły V miejsce. Skład: Marcelina Dworzyńska, Oliwia Bednarska-Goworek, Martyna Snochowska, Svenja Mikłaszewska. Opiekunami obu drużyn na zawodach byli: Marcin Szymak i Marek Jarząbkowski.