Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szkoła Promująca Zdrowie
Nasza szkoła od wielu już lat promuje zasady zdrowego stylu życia i podejmuje liczne działania z zakresu edukacji zdrowotnej prowadzone w ramach zajęć lekcyjnych i pozalekcyjnych. Edukacja zdrowotna stanowi ważny element programu nauczania i wychowania szkoły. Uczestniczymy w wielu programach, projektach i kampaniach promujących zdrowy styl życia.

PLAN PRACY SZOŁY PROMUJĄCEJ ZDROWIE w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych
w Kleszczowie na rok szkolny 2017/2018
- TUTAJ

Wybrane działania:
Kampania Edukacyjna „BĄDŹ ODPOWIEDZIALNY – WYGRAJ Z HIV”
Jesienne spotkania profilaktyczne
Światowy dzień pieczenia chleba
Międzynarodowe Targi Aktywnego Stylu Życia – Go Active Show
Warsztaty profilaktyczne
SPOTKANIE UCZENNIC Z PANIĄ KOSMETOLOG
Walentynkowe pieczenie zdrowych ciasteczek
Sport to samo zdrowie!
PROFILAKTYKA RAKA PIERSI
Tydzień Zdrowia 2016
Spotkanie z dietetykiem
Światowy Dzień Zdrowia 2016
ŚWIATOWY DZIEŃ CHLEBA